Ds. Eline Baggerman-van Popering heeft haar intrede gedaan

Zondagmiddag 17 juni is onze nieuwe predikant, ds. Eline Baggerman-van Popering bevestigd in onze gemeente. Wij zijn blij en dankbaar dat zij onze gemeente mag gaan dienen en wij ontvangen haar met vreugde in ons midden. Geprezen zij God!

Neem haar handen, maak ze sterk,
trouw en vaardig tot Uw werk.
Maak dat zij haar voeten zet,
op de wegen van Uw wet.

Annette Bos maakt een treffende symbolische schikking.

Een veelkleurige gemeente, verschillend als we zijn.
Misschien als de farizeeër of de tollenaar, of ook beide.
Maar wat ons bind is de rechtvaardigheid in Christus.
Christus de hoeksteen van de gemeente, van ons leven.

Te zien is een verzameling flessen met grassen (de mens is als gras) daar bij verschillende bloemen. Sommigen staan hoog, anderen laag. Sommigen kijken fier omhoog, bijvoorbeeld de zonnebloem (= geloof), roos (= liefde), anderen zijn klein en nietig (varen= nederigheid) en viooltje.
Het geheel op een ondergrond van cederhout. Cederhout staat voor rechtvaardigheid. De hoeksteen is er ook bij verwerkt.
Klik op de foto voor een vergroting

Dit bericht is geplaatst in 1. Nieuws, 3. Foto's kerkdiensten, 4. Foto Album. Bookmark de permalink.

Reacties zijn gesloten.